Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Sanitárna keramika
  3. URBAN závesný klozet (Nano úprava)

URBAN závesný klozet (Nano úprava)

URBAN závesný klozet (Nano úprava)

URBAN závesný klozet s povrchovou Nano úpravou Klozet v módnom hranatom tvare je dodávaný vrátane samozavíratelného sedátka (softclose) s novým sytémo... celý popis
Dostupnosť
Nie je skladom
Cena pred zľavou
330,00 EUR
310,00 EUR
256,20 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu:2122D-N
Kompletné špecifikácie

URBANzávesnýklozetspovrchovouNanoúpravouKlozetvmódnomhranatomtvareje dodávanývrátanesamozavíratelnéhosedátka(softclose)s novýmsytémomclick-clackpántovpreľahkéčistenie.KlozetNanopovrchovúúpravu,ktorá zabraňujeusadzovaniuvodnéhokameňanapovchukeramikyauľahčuječistenie.

RIMLESS-nový systémoplachu,hladkýpovrch bezdutínazáhybov.Vodavytekározdeľovačomvodyibazo zadnejčastiWCmisya vďakašpeciálnemutvarukeramikydokonaleopláchnevnútorný priestor

SOFTCLOSE-pomocou hydraulickéhosystémuvekoajsedákpomalydopadánakloset.Účinnáochranapredúrazomdetí,zabraňujepoškodeniusedátkaiwcmísy.Snadnéčistenie pomocousystémuCLIK.Stlačenímdvochtlačidiel je možnépriupratovaníľahkosňaťwcsedátko,vykonať dôkladnéočisteniesedátkaiwcmisyaznovuho rýchloupevniť.

NEREZPÁNTY-nerezovénastaviteľnéúchytyumožniaWCsedátkoprispôsobiť rozmeromWCmisy.Nerezovýmateriáluľahčujeúdržbuapredlžuježivotnosť.

DUROPLAST-veľmiodolný materiálpreľahkúúdržbuadlhovekosťWCsedátka

Rozmery:555x350x355mm

Tovar zaradený v kategóriách